BarTender

BarTender CDProgram pre tlač a návrh etikiet s čiarovými kódmi BarTender je produkt spoločnosti Seagull Scientific, ktorá zaujíma vedúce postavenie v oblasti etiketovacích programov na svetovom trhu. Je určený pre Windows XP, Vista, Windows 7 a Windows 8. Je lokalizovaný do slovenského jazyka.

Inštalácia obsahuje tlačové ovládače pre všetky najznámejšie značky tlačiarní, ak nebude Vaša tlačiareň medzi nimi, možno najaktuálnejšie ovládače stiahnuť zo stránok výrobcu Seagull Scientific.

Program BarTender je k dispozícii v 5-tich základných zostaveniach podľa možností programu, počtu užívateľov a maximálneho počtu pripojených tlačiarní:

  • BarTender Basic
  • BarTender Profesional
  • BarTender Automation
  • BarTender Enterprise Automation
  • BarTender Print Only

Rozdiely medzi jednotlivými zostaveniami programu nájdete v prehľadnej príručke vo formáte PDF, ktorú si môžete stiahnuť TU.

V základnej verzii (aktivácia on-line a nutné pripojenie k internetu) je softvér distribuovaný elektronicky. Pred objednaním si zákazník stiahne Trial verziu, v ktorej si vyskúša všetky možnosti programu. Po objednaní vybranej licencie a úhrade licenčného poplatku obdrži emailom licenčný kľúč na odomknutie plnej verzie programu.

Sídlo spoločnosti

 

Ing. Martin Ševčík
CEO
+421 910 463 685
sevcik@aledo.sk 


Aledo.sk s.r.o.
 
Za plavárňou 8907/15
Žilina 010 08

IČO: 50 783 572

DIČ: 2120467272

aledo@aledo.sk

Všetky kontakty >>