BBP30

BBP30 Printer

Spoločnosť Brady uvádza na trh novú tlačiareň BOZP značenie BBP™30 s termálnou tlačou. Nová tlačiareň bezpečnostného značenia zaisťuje u tlačiarní základnej rady bezproblémovú tlač a sprístupňuje sortiment trvanlivých etikiet spoločnosti Brady pre vytváranie kvalitných bezpečnostných značiek a značiek pre štíhle prevádzky priamo na pracovisku, kedykoľvek ich potrebujete.

 

Široký sortiment bezpečnostných značiek

Tlačiareň BOZP značenie BBP™30 poskytuje odborným pracovníkom prístup k širokému sortimentu trvanlivých materiálov etikiet. Tie umožňujú prípravu a tlač veľkého množstva rôznych odolných bezpečnostných značiek a značiek pre štíhle prevádzky, ktoré sú odolné voči extrémnym teplotám, starnutiu, oteru, čistiacim procesom a chemickým látkam. Aj pri nízkej počiatočnej investícii ponúka tlačiareň BBP30 každému podniku možnosť ľahko znižovať nebezpečenstvo alebo počet úrazov, zvyšovať produktivitu a vhodným spôsobom dodržiavať predpisy o značeniu.

Bezproblémová tlač

Pre jednoduchú tlač pracuje tlačiareň BBP30 s etiketami a farbiacimi páskami špeciálne konštrukcie, ktoré sa ľahko používajú. Tlačiareň kazetu automaticky rozozná a bez nutnosti ďalších nastavovaní vykoná automatickú kalibráciu na optimálne nastavenie na tlač. Okrem toho možno každú kazetu s materiálom pre novú tlačiareň BBP30 použiť aj s ostatnými tlačiarňami BOZP značenia spoločnosti Brady, čo v prípade potreby umožňuje jednoduchú modernizáciu na tlačiareň BOZP značenia pre väčší objem tlače.

Návrh a tlač

Pre jednoduchý návrh mnohých bezpečnostných značiek tlačiareň BBP30 perfektne spolupracuje so softvérom Brady Workstation. Stiahnite si aplikáciu Brady Workstation a získajte tak prístup k množstvu ďalších aplikácií, ktoré vám umožní vytvárať bezpečnostné značky, značky pre štíhle prevádzky, značenie potrubí, značky GHS/CLP a oveľa viac. Niektoré užitočné aplikácie sú dostupné zadarmo, pričom špecializované aplikácie možno v prípade záujmu zakúpiť jednotlivo.

Akonáhle budete mať návrh bezpečnostné značky hotový, jednoducho dajte pokyn pripojenej tlačiarni BBP30, ktorá trvanlivú bezpečnostné značku vytlačí do niekoľkých sekúnd.

Vďaka tlačiarni BOZP značenia BBP™30 získava každý podnik možnosť vytvárať trvanlivé bezpečnostné značky, ktoré znižujú nebezpečenstvo a počet nehôd, zvyšujú produktivitu a úroveň dodržiavania predpisov, a to všetko pri veľmi dostupné obstarávacej cene. Ak chcete požiadať o ukážku alebo o tlačiarni BOZP značenia BBP™30 získať ďalšie informácie, neváhajte nás kontaktovať.

 

Video BBP30: https://youtu.be/5EDSgjFjGsY?list=PLzu7Ag8FsOkt27V2evi4GCo4py6EZ3tHA

Sídlo spoločnosti

 

Ing. Martin Ševčík
CEO
+421 910 463 685
sevcik@aledo.sk 


Aledo.sk s.r.o.
 
Za plavárňou 8907/15
Žilina 010 08

IČO: 50 783 572

DIČ: 2120467272

aledo@aledo.sk

Všetky kontakty >>