BBP31

BBP31 Tlačiareň pre nápisy a štítky BBP™31 je presne taká, aká by tlačiareň mala byť. Ľahko sa používa. Má plno funkcií. A najlepšie je, že u nej možno použiť celý rad materiálov, takže táto jediná tlačiareň zvládne tlač všetkých štítkov, ktoré Vaša organizácia potrebuje.

Inteligentný spotrebný materiál

Založte svoj materiál a zásobník s páskou a tlačiareň sa sama postará o zvyšok. Spotrebný materiál využíva technológiu Smart Cell, ktorá tlačiarni oznámi, ako najlepšie Váš štítok vytlačiť v závislosti od vloženého materiálu.

Dotykový displej pre rýchle ovládanie

Najčastejšie používané funkcie sú ľahko dostupné. Na dotykovej obrazovke môžete "preťahovať a púšťať" objekty a text, kým Váš štítok nevyzerá presne podľa Vašich predstáv.

Široké možnosti použitia

Táto jedinečná tlačiareň zvládne tlač všetkých štítkov, ktoré Vaša organizácia potrebuje. Ponúka množstvo rozmanitých funkcií a možnosti jej využitia sú takmer nekonečné.

Samostatná prevádzka alebo prepojenie cez počítač

Vy sami sa rozhodujete, ako chcete tlačiareň používať - buď cez pripojenie k počítaču, alebo ako samostatnú mobilnú jednotku.

Bohaté softvérové vybavenie. Softvér MarkWare™Signmark ponúka najmodernejší počítačový dizajn a možnosti nastavenia vo svojej kategórii. Ešte viac fontov, grafiky, šablón a nástrojov pre import.

Základné údaje

  • Môžete tlačiť štítky v šírke od 12,7 do 101,6 mm.
  • Štítky môžu mať až 3 m na dľžku.
  • Rýchlosť tlače dosahuje 76 mm za sekundu.
  • Zabudovaný vzorkovník obsahuje viac ako 220 grafických obrazcov.
  • Šablóny pre jednotný štýl štítkov a knižnica s viac ako 250 prednastavenými nápismi a štítkami pre rýchly výber a tlač.
  • Dodávaný systém symbolov pre čiarové kódy.
  • Tlačí na stovku súvislých a prestrihávaných častí.

Video BBP31: https://www.youtube.com/watch?v=SNM6yeMWswU

Sídlo spoločnosti

 

Ing. Martin Ševčík
CEO
+421 910 463 685
sevcik@aledo.sk 


Aledo.sk s.r.o.
 
Za plavárňou 8907/15
Žilina 010 08

IČO: 50 783 572

DIČ: 2120467272

aledo@aledo.sk

Všetky kontakty >>