Prenosné tlačiarne

Prenosné zariadenia na tlač štítkov a etikiet využívajú technológie inteligentného čipu k autokalibrácii. Vďaka veľkému množstvu spotrebného materiálu v kazetách má užívateľ možnosť rýchlej výmeny a okamžitého riešenia všetkých identifikácií na mieste pracovného výkonu. Toto je ideálne pre aplikácie s potrebou tlače do 1000 etikiet denne.

BMP21-Plus

Tlačiareň BMP™21-Plus je kombináciou odolnej konštrukcie s inteligentnými voľbami pre tlač na elektrické značenie, káble aj hladké podklady.

 

 

 

BMP41 handheld

Tlačiareň BMP™41 je vhodná pre množstvo aplikácií ako je značenie kabeláže, tlač zmršťovacích bužírok, označenie elektro panelov, svorkovníc, všeobecné značenie alebo laboratórna identifikácia. Stačí vytlačiť všetko len raz a máte hotovo.

 

 

BMP51

Ak potrebujete vytvárať priamo na mieste zrozumiteľné a trvanlivé etikety, potrebujete tlačiareň etikiet BMP™51 alebo BMP™53 od spoločnosti Brady. Ponúka jasnú tlač, jednoduché formátovanie, praktické formáty etikiet a prenosnosť, čo využijete na prípravu etikiet elektrotechnických a dátových inštalácií, na označovanie v laboratóriách a prevádzkových priestoroch alebo na tlač bezpečnostného značenia.

  

BMP61_RibbonTlačiareň etikiet BMP™61 ponúka skvelý výkon, ktorý vám bude plne vyhovovať. Je prenosná, rýchla a vďaka svojmu bezdrôtovému pripojeniu a širokému sortimentu vysoko trvanlivých etikiet zvláda mnoho úloh pre vaše potreby identifikácie.

 

 

 

BMP71

Tlačiareň BMP™71 je schopná tlačiť rôzne formáty etikiet, vrátane zmršťovacích návlečiek PermaSleeves™, samolaminovacích etikiet pre označovanie káblov, náhradu gravírovaných štítkov Brady EPREP, predrezané etikety a ešte oveľa viac.

Sídlo spoločnosti

 

Ing. Martin Ševčík
CEO
+421 910 463 685
sevcik@aledo.sk 


Aledo.sk s.r.o.
 
Za plavárňou 8907/15
Žilina 010 08

IČO: 50 783 572

DIČ: 2120467272

aledo@aledo.sk

Všetky kontakty >>