Priemyselné a stolové tlačiarne

THT tlačové zariadenia, ktoré pracujú s pripojením na PC a s príslušným softvérom pre dizajn štítkov (LabelMark, CodeSoft). Tieto inteligentné a vysoko výkonné THT tlačiarne sa uplatnia najmä vo výrobe, v kanceláriách, skladoch, laboratóriách alebo prevádzkach s potrebami niekoľko stoviek až tisícok štítkov denne.

BBP12_v4_printedTlačiareň etikiet BBP™12 je stolná tlačiareň etikiet základnej rady určená pre identifikáciu káblov, súčiastok, výrobkov a laboratórnych vzoriek, ktorá poskytuje vynikajúci pomer cena/výkon. Kompaktná tlačiareň BBP12 ponúka vysokú rýchlosť tlače 100 mm/s a dokáže spracovávať široký sortiment trvanlivých a špeciálnych identifikačných etikiet Brady.

 

BBP33

Jedinečná tlačiareň štítkov BBP33 s nevídane rýchlou výmenou materiálov a nastavením bez zbytočného odpadu. Celá škála materiálov pre označenie zariadení, bezpečnostné i úzke štítky a štítky 5S, ale aj predrezané štítky pre identifikáciu káblov, laboratórneho vybavenia a produktov.

 

 

Tlačiareň Brady IP Printer komunikuje so softvérom, materiálmi pre potlač a tlačovými páskami, čím výrazne zjednodušuje proces tlače. Technológia Smart Cell (Inteligentný čip) je založená na vzájomnej komunikácii inteligentných základných stavebných jednotiek systému.

 

    

 

BP-PR Plus

Model série BradyPrinter™ BP-PR PLUS je robustná priemyselná tlačiareň, ktorá je ideálnym riešením pre tlač profesionálnych potrieb produktovej identifikácie a sledovateľnosť aplikácií v priemysle; predovšetkým elektriky, elektrotechniky, telekomunikácií a laboratórneho prostredia. Taktiež je vhodná na tlač štítkov pre značenie elektronických komponentov, štítky pre dátovú komunikáciu atď.

Sídlo spoločnosti

 

Ing. Martin Ševčík
CEO
+421 910 463 685
sevcik@aledo.sk 


Aledo.sk s.r.o.
 
Za plavárňou 8907/15
Žilina 010 08

IČO: 50 783 572

DIČ: 2120467272

aledo@aledo.sk

Všetky kontakty >>