Softvér pre tvorbu štítkov

Priemyselná identifikácia, priemyselné tlačiarne a ďalšie technológie pre výrobné značenie využívajú špecializovaný softvér. Špecializované programové balíky pre dizajn a tlač etikiet a štítkov sú pre identifikačné riešenia vrátane výrobného značenia skrátka nevyhnutnou súčasťou. Programy LabelMark a CodeSoft sú určené pre priemyselné štítky a program MarkWare na prípravu predlôh grafických tabuliek, značiek a potrubných štítkov.

LabelMark

Softvér LabelMark™ je program pre prípravu, tvorbu a tlač štítkov Brady, špeciálne vytvorený s ohľadom na potreby priemyselného značenia.

 

 

 

CodeSoft

Program CodeSoft™ je špeciálne vytvorený pre identifikáciu výrobkov a aplikáciu spätnej vysledovateľnosti v priemyselných oblastiach.

 

 

 

MarkWare

MarkWare™ je sprievodné programové vybavenie, ktoré sa používa spoločne so zariadeniami Brady pre tvorbu značenia. Ide o výkonný a vysoko účinný nástroj na realizáciu značenia v priemysle, ale aj administratíve či logistike.

 

 

 

BarTenderProgram pre tlač a návrh etikiet s čiarovými kódmi BarTender je produkt, ktorý je určený pre Windows XP, Vista, Windows 7 a Windows 8. Je lokalizovaný do slovenského jazyka.

 

 

 

WorkstationSoftvér Brady Workstation je program pre prípravu tlače etikiet a bezpečnostného značenia. Vďaka aplikáciám Brady Workstation môžete ľahko a rýchlo vytvárať vlastné nápisy, značenie potrubí, informácie o strojoch a zariadeniach a štítky pomocou tlačiarní Brady.

Sídlo spoločnosti

 

Ing. Martin Ševčík
CEO
+421 910 463 685
sevcik@aledo.sk 


Aledo.sk s.r.o.
 
Za plavárňou 8907/15
Žilina 010 08

IČO: 50 783 572

DIČ: 2120467272

aledo@aledo.sk

Všetky kontakty >>