Tlačiarne bezpečnostného značenia

Aplikácie pre tlač bezpečnostného značenia, logistických štítkov, potrubného značenia, informačných tabuliek vo vlastnej réžii. Zárukou kvalitných a trvalých etikiet pre jednoznačnú identifikáciu prevádzkových priestorov je THT potlač na vysoko kvalitný vinylový samolepiaci pás.

 BBP30

Nová tlačiareň bezpečnostného značenia BBP™30 zaisťuje pri tlačiarňach základnej rady bezproblémovú tlač a sprístupňuje sortiment trvanlivých etikiet spoločnosti Brady pre vytváranie kvalitných bezpečnostných značiek a značiek pre štíhle prevádzky priamo na pracovisku, kedykoľvek ich potrebujete.

Viac >

BBP31

Tlačiareň pre nápisy a štítky BBP™31 sa veľmi ľahko používa. Má nepreberné množstvo funkcií. Veľkou výhodou je, že u tejto tlačiarne je možné použiť celý rad materiálov, takže táto jediná tlačiareň zvládne tlač všetkých štítkov, ktoré Vaša organizácia potrebuje.

Viac >

BBP35/37

Tlačiarne BOZP značenia BBP™35 a BBP™37 spoločnosti Brady vám umožňujú vytvárať bezpečnostné značky a etikety vo farbách a tvaroch, ktoré potrebujete - tak aby mali skutočný dosah - priamo vo vašej prevádzke a vždy, keď ich potrebujete. Vďaka pozoruhodnej viacfarebnej tlači, univerzálnym možnostiam vyrezávanie tvarov a neuveriteľne vysokej rýchlosti tlače si už ani nespomeniete na to, ako sa vám bez podobnej tlačiarne žilo.

Viac >

 BBP85 Tlačiareň štítkov a etikiet BBP™85 s termálnou potlačou a rozlíšením 300 dpi dokáže vytvárať výrazné, farebné vizuálne materiály v šírke až 254 mm. Má veľkú dotykovú obrazovku a intuitívne, ľahko ovládateľné rozhranie umožňujúce rýchle a jednoduché vytváranie štítkov. V tlačiarni je možné používať širokú škálu materiálov, vrátane samolepiacich, polyesterových, reflexných, fosforeskujúcich štítkov a štítkov s predtlačenou hlavičkou. Vďaka skutočne jednoduchému používaniu bez zložitého nastavenia môžete vytvárať vysoko kvalitné, farebné a nápadné materiály prakticky okamžite.

Viac >

Sídlo spoločnosti

 

Ing. Martin Ševčík
CEO
+421 910 463 685
sevcik@aledo.sk 


Aledo.sk s.r.o.
 
Za plavárňou 8907/15
Žilina 010 08

IČO: 50 783 572

DIČ: 2120467272

aledo@aledo.sk

Všetky kontakty >>