Úsporné osvetlenie

Úsporné osvětlení

V oblasti úsporného osvetlenia poskytujeme komplexné služby, či sa jedná o osvetlenie interiéru pre bývanie, verejné osvetlenie alebo priemyselné osvetlenie, kde sa kladú zvýšené nároky na prevádzku svietidiel. Postaráme sa taktiež o dodávku kancelárskych svietidiel, osvetlenie hál skladov, špeciálne osvetlenie na mieru alebo vám nainštalujeme moderné dizajnové svietidlá. Ponúkame taktiež vonkajšie osvetlenie súkromných pozemkov a priemyselných areálov, opäť v úspornej variante vďaka použitým technológiám a kvalitným materiálom spĺňajúcim všetky predpisy.

Ak si nie ste istý, či sa vám investícia do novoinštalovaného úsporného osvetlenia vážne oplatí, vypracujeme vám nezáväznú štúdiu, v ktorej sa môžete presvedčiť o návratnosti investície. Vďaka nášmu vybaveniu, odborným znalostiam a skúsenostiam sa môžete tešiť na profesionálny servis, ktorý začína odborným poradenstvom, 3D vizualizáciou a výberom najvhodnejších komponentov, a končí odbornou inštaláciou úsporného osvetlenia.

Priemyselné osvetlenie, ktoré vydrží aj náročnú prevádzku

Pod pojmom kvalitné priemyselné osvetlenie sa rozumie osvetlenie hál svietidlami s vysokou účinnosťou, nízkou spotrebou, optimálnou svietivosťou, nenáročnosťou na údržbu a vysokou trvanlivosťou aj pri nepretržitej prevádzke. Priemyselné osvetlenie musí byť okrem uvedených vlastností aj primerané pre pracovníkov pohybujúcich sa v danom priestore, a taktiež vyhotovené z materiálov, ktoré sú bezpečné a pevnostne vyhovujúce.

Vonkajšie a verejné osvetlenie chráni osoby aj majetok

Spoľahlivé verejné osvetlenie, ktoré spĺňa náročné požiadavky na prevádzku, je bezpochyby nevyhnutnou súčasťou vybavenia miest a obcí. Naši pracovníci sa postarajú o kompletnú dodávku verejného osvetlenia vrátane vypracovania dokumentácie a odborného poradenstva.

Pokiaľ je reč o vonkajších svietidlách, nejedná sa len o verejné osvetlenie. Postaráme sa aj o úsporné osvetlenie súkromných pozemkov, ktoré odradí nepozvaných nočných návštevníkov a vám umožní bezpečný návrat vo večerných hodinách.

Osvetlenie interiérov dizajnové svietidlá

Aj osvetlenie interiérov, nech už ide o osvetlenie domácnosti, kancelárie alebo napríklad ordinácie, má vždy svoje špecifiká a vyžaduje individuálne riešenie, s ktorým vám radi pomôžeme. Navrhneme optimálne rozmiestnenie, typy a dizajn svietidiel tak, aby presne vyhovovali vaším predstavám. Dodáme aj dizajnové svietidlá do moderných interiérov, ktoré dokonale doladia celkový dojem.

Úsporné osvetlenie od A po Z

V oblasti úsporného osvetlenia sme schopní poskytnúť kompletné riešenie prechodu z existujúcich svetelných zdrojov od prvotnej analýzy cez vypracovanie svetelno-technologického projektu až po finálnu realizáciu. Pri spracovaní svetelno-technického projektu navrhujeme niekoľko variánt v rôznych cenových kategóriách v závislosti od miery úspornosti, životnosti, požiadaviek na kvalitu svetla a ďalších kritérií.

Úsporné svetelné zdroje dodávame v týchto variantoch:

 • Priemyselné osvetlenie: osvetlenie hál pre výrobu a skladovanie, úsporné osvetlenie vonkajšieho areálu a zázemia pre zamestnancov
 • Verejné osvetlenie: osvetlenie komunikácií a budov vo vlastníctve miest a obcí
 • Osvetlenie interiéru: pre bytové a rodinné domy, rekreačné, komerčné a obchodné objekty

Z technologického hľadiska sa firma zameriava na LED a LVD riešenia v sektore verejného osvetlenia a žiarovky. V oblasti žiarivkového osvetlenia disponujeme okrem LED riešenia tiež produktami Save Tube, ktoré môžu poskytnúť zaujímavú výšku úspory energie pri nízkych obstarávacích nákladoch. Produktové portfólio ďalej rozširujú LED pásiky, ktoré sú moderným a kvalitným zdrojom svetla a nájdu svoje uplatnenie predovšetkým pri osvetlení interiéru Vášho domova. Vďaka spolupráci s architektonickými a dizajnérskymi štúdiami dokážeme naším zákazníkom ponúknuť vysoko profesionálne riešenia pre ich individuálne požiadavky vrátane 3D vizualizácie.

 

Dodavatel technologie

Dodávateľ technológie

Dodávame kvalitné a preverené svetelné zdroje s dlhou životnosťou a vysokou účinnosťou. Na tieto zdroje poskytujeme záruku 5 rokov.

Úspora energie

Úspora energie

Naše svetelné zdroje vám zaistia výraznú úsporu elektrickej energie vďaka naším technológiám. Výrazne znížite výdavky na údržbu.

Servis a dohled

Servis a dohľad

Spolupracujeme s poprednými odborníkmi. Po dokončení práce osobne kontrolujeme výsledok – či je všetko v poriadku a či ste spokojní. 

V našom sortimente sú zahrnuté výlučne overené produkty, ktoré spĺňajú bezpečnostné a ekologické podmienky stanovené všeobecne platnými predpismi a normami Európskej únie. Okrem veľkoobchodnej činnosti a priamych dodávok pre realizované projekty dokážeme tiež prostredníctvom nášho vysoko kvalifikovaného personálu poradiť aj laickej verejnosti s prechodom od klasických k úsporným svetelným zdrojom.

Čo ponúkame v oblasti osvetlenia:

 • Profesionálny prístup k Vaším potrebám a požiadavkám
 • Odbornú konzultáciu
 • Znalosť produktov a ich konfigurácie vzhľadom k ich použitiu
 • Dosiahnutie maximálnej úspory energie
 • Spracovanie svetelno-technického projektu
 • Kalkulácie všetkých prevádzkových nákladov spojených s osvetlením
 • Prepočet návratnosti investícií
 • 3D vizualizácie
 • Dodržanie svetelno-technických predpisov a zákonných požiadaviek
 • Zaistenie odbornej inštalácie
Sídlo spoločnosti

 

Ing. Martin Ševčík
CEO
+421 910 463 685
sevcik@aledo.sk 


Aledo.sk s.r.o.
 
Za plavárňou 8907/15
Žilina 010 08

IČO: 50 783 572

DIČ: 2120467272

aledo@aledo.sk

Všetky kontakty >>