Visačky na mieru

Visačky

Tagout znamená umiestniť visačku s informáciou, že sa s uzáverom ani vypnutým zariadením NESMIE MANIPULOVAŤ, kým nebude visačka odstránená a prípadne poskytuje ďalšie informácie (osoba, ktorá zariadenie zabezpečila; predpokladaný dátum dokončenia, atď.)

Visačky sú vyrobené z odolného PVC materiálu. Pre zavesenie na uzáver sú vybavené dierkou. Sme schopní vyrobiť visačky z akéhokoľvek materiálu a vo Vami požadovaných rozmeroch.

Aby pre Vás spoločnosť Aledo.sk s.r.o. mohla vyrobiť visačky podľa Vašich potrieb, sú ku každému typu/návrhu visačky nevyhnutné nasledujúce informácie:

1. Typ visačky

2. Veľkosť

3. Množstvo

4. Požadovaný text

Žiadosť o cenovú ponuku so všetkými vyššie uvedenými informáciami zašlite obchodnému zástupcovi spoločnosti Aledo.sk s.r.o.

 Prispôsobenie visačky (1) Prispôsobenie visačky (2) Prispôsobenie visačky(3)

Označte osoby zodpovedné za umiestnenie uzáveru a osoby oprávnené ho odstrániť alebo vykonávať zmeny. Visačky sú vyrobené z ohybného polyesteru odolného proti vode, oleju a extrémnym teplotám. Ich matný povrch umožňuje jednoduché popisovanie guľôčkovým perom alebo fixkou.

ACIS - predná strana ACIS - zadná strana  Nespúšťať 90x140mm Visačka petlica prednáVisačka petlica zadná

  • Predtlačené výstražné texty a prázdna zadná strana
  • B-851 Polyesterová visačka

 Varovná visačka Aledo predná Varovná visačka Aledo zadnáVarovná visačka prednáVarovná visačka zadná  Visačka Miele prednáVisačka Miele zadná

Sídlo spoločnosti

 

Ing. Martin Ševčík
CEO
+421 910 463 685
sevcik@aledo.sk 


Aledo.sk s.r.o.
 
Za plavárňou 8907/15
Žilina 010 08

IČO: 50 783 572

DIČ: 2120467272

aledo@aledo.sk

Všetky kontakty >>