Wraptor™

Špecializované zariadenie Wraptor

Brady Wraptor™ je tlačiareň a aplikátor pre identifikačné značenie vodičov a káblov vykonávajúci tlač a aplikáciu štítkov za menej ako päť sekúnd.

Za túto dobu dokáže zariadenie Brady Wraptor™ automatizovane vykonať potlač a aplikáciu identifikačného značenia na kábel, zväzok vodičov či samostatný vodič. Táto úchvatná výkonnosť je založená na najnovšej Brady čipovej technológii.

Okamžite po založení materiálu so štítkami pre potlač rozpozná jednotka Wraptor všetky dáta, ktoré potrebuje, ako napríklad šírku, výšku (dĺžku) alebo okraje štítku. Zároveň je eliminovaná ťažkopádna a často nákladná kalibrácia alebo operácie nastavenia dĺžky štítku, tj operácie vykonávané pri tradičných termotransferových tlačiarňach.

Zariadenie Brady Wraptor™ vyniká svojim veľmi jednoduchým nastavením a prevádzkou a tiež minimalizuje plytvanie farbiacou páskou.

Zariadenie Wraptor™ pracuje s vysoko kvalitnými, oteru odolnými štandardizovanými materiálmi (podľa UL / CSA) z ponuky spoločnosti Brady. Výsledkom je, že označenie zostáva presne tam, kde by malo byť, to znamená permanentne pripevnené ku kábli.

Ak Wraptor™ pracuje ako samostatná jednotka, je zaistená vysoká bezpečnosť dát, pretože jednotka na pracovisku nevyžaduje priame pripojenie k PC ani k notebooku, dokonca nevyžaduje ani online pripojenie. Knižnice štítkov sú vopred načítané prostredníctvom USB portu, sériovej linky RS-232, karty PCMCIA alebo sieťového pripojenia.

Všetky uvedené možnosti sú súčasťou dodávky jednotky Wraptor™.

 

Špecifikácia Wraptor ™

Wraptor 
  • Rozlíšenie: 300 dpi
  • Šírka etikety (max.): 50,8 mm
  • Šírka tlače: 50,8 mm
  • Pripojiteľnosť k PC: áno
  • Rozhranie (USB, serial port, paralel): USB, serial, paralel
  • LCD displej: dotykový LCD
  • Stand alone (autonómny) režim: áno
  • Klávesnica: nemá
Sídlo spoločnosti

 

Ing. Martin Ševčík
CEO
+421 910 463 685
sevcik@aledo.sk 


Aledo.sk s.r.o.
 
Za plavárňou 8907/15
Žilina 010 08

IČO: 50 783 572

DIČ: 2120467272

aledo@aledo.sk

Všetky kontakty >>